Idea Toscana na Targach Kosmetyków Naturalnych 2018

Już dzisiaj możemy Wam zdradzić informację na temat tego, gdzie będziecie mogli nas spotkać tej jesieni !!!

Odwiedzimy największe miasta, będziemy obecni na najpopularniejszych Targach kosmetyków naturalnych.

A więc zaczynamy.

W dniach 1 do 2 września odwiedzimy Galerię Stary Browar w Poznaniu gdzie odbędzie się czwarta edycja Targów Natural Beauty. Galeria Handlowa Stary Browar to miejsce wyjątkowe i niezwykle klimatyczne, gdzie biznes spotyka się ze sztuką. Można tu zrobić zakupy w ponad 200 sklepach, dobrze zjeść, obcować ze sztuką i designem, brać udział w warsztatach i licznych wydarzeniach takich jak jesienna edycja Targów kosmetyków naturalnych Natural Beauty. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko Idea Toscana gdzie będziemy czekali na Was z naszymi toskańskimi cudownościami na bazie organicznej oliwy z oliwek Extra Virgin.

 

Targi Beauty Days - Idea Toscana Polska

Kolejne Targi i kolejne miasto. Tym razem udajemy się do Nadarzyna pod Warszawą na Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days. Targi odbędą się na terenie PTAK Warsaw Expo w dniach 21 do 23 września 2018. Na Targach oprócz przetestowania i kupienia naszych kosmetyków Idea Toscana będziecie mogli wziąć udział w licznych wydarzeniach towarzyszących takich jak Bitwa Barberów, Spotkanie blogerów urodowych, spotkanie z Agnieszką Niedziałek z bloga napieknewlosy.pl, warsztaty z Mają Sablewską czy Targi Ślubne Wedding Days. Serdecznie zapraszamy 🙂

 

Targi kosmetyków Natural Beauty Wrocław - Idea Toscana Polska

Z Nadarzyna jedziemy prosto do Wrocławia do Starej Zajezdni Dąbie – Czasoprzestrzeń gdzie od 29 do 30 września odbędzie się kolejna edycja Targów Natural Beaty. To już kolejna edycja, na której zaprezentujemy nasze kosmetyki naturalne z Toskanii Idea Toscana. Dodatkowo będziecie mogli się posilić na zlocie Food Trucków lub ubrać się od stóp do głów na Fashion Meeting.

 

Targi kosmetyków naturalnych Ekocuda Gdańsk - Idea Toscana Polska

Po Targach we Wrocławiu robimy sobie odpoczynek, żeby w pełni sił spotkać się z Wami na największych Targach Kosmetyków Naturalnych w Polsce. Tak, tak chodzi oczywiście o Ekocuda. W dniach 20 do 21 października odwiedzimy Gdańsk gdzie na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się druga edycja Ekocudów. Jak zwykle przygotujemy dla Was mnóstwo próbek, testerów i specjalne „targowe” ceny naszych kosmetyków z Toskanii.

 

Ekocuda Targi kosmetykó naturalnych - Idea Toscana Polska

Prosto z Gdańska wracamy znów do Poznania na pierwszą edycję Ekocudów w Poznaniu, która odbędzie się 27 – 28 października w Concordia Design na ul. Zwierzynieckiej 3. Ekocuda to niepowtarzalna okazja do poznania nowych i wyjątkowych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków naturalnych nie można przegapić.

 

Ekocuda Warszawa - Idea Toscana Polska

Niezwykle obfitujący w Targi sezon kończymy piątą edycją Targów Kosmetyków Naturalnych EKOCUDA w Warszawie. Kochani i tutaj UWAGA !!! Ekocuda odbędą się nowym miejscu, czyli nie tak jak do tej pory w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich a w Cetrum Praskie Koneser na Placu Konesera 8/9 w Warszawie. Będziemy czekali na Was w nowych, przestronniejszych wnętrzach 🙂

Przybywajcie :))) czekamy na Was …

Leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.