Idea Toscana dostępna stacjonarnie w Wodzisławiu Śląskim

Idea Toscana dostępna stacjonarnie w Wodzisławiu Śląskim w sklepie Mirra Kosmetyki

Z ogromną przyjemnością informujemy, że kosmetyki naturalne Idea Toscana zawitały na Śląsk i są dostępne w sklepie stacjonarnym Mirra Kosmetyki w Wodzisławiu Śląskim na. ul Sądowej 2.

Mirra Kosmetyki to sklep, w którym znajdziesz alternatywę do masowego asortymentu w popularnych drogeriach.

Właścicielka sklepu Pani Donata z wielką przyjemnością oczekuje na odwiedziny w jej sklepie w Wodzisławiu gdzie znajdą Państwo rekomendacje kosmetyczne Pani Donaty z wielu stron świata w tym między innymi nasze toskańskie cudowności. W sklepie można zasięgnąć pomocy w doborze odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów.

Właścicielka sklepu od ponad 25 lat zajmuje się profesjonalną pielęgnacją ciała prowadząc gabinet kosmetyczny. Jej przygodę z profesjonalną kosmetyką poprzedziły studia z fizjoterapii i od tego czasu pogłębia swoją wiedzę z dziedziny dermatologii i kosmetologii. Obecność na wielu targach, szkoleniach, prezentacjach i zainteresowanie branżową literaturą zmotywowało Panią Donatę do podjęcia nauki w Studium kosmetycznym we Wrocławiu. Po ukończeniu szkoły ciągle poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności, starając się poznawać kierunki i tendencje nowoczesnej kosmetologii.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzin w sklepie Mirra Kosmetyki lub na zakupy w sklepie internetowym Biolinea.pl

Leave your comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.