Aktualności i wydarzenia

Konkurs z Italia-by-Natalia.pl

Konkurs Idea Toscana i Italia-by-Natalia.pl

Lato nieubłagalnie zbliża się ku końcowi ale nie oznacza to, że emocji związanych z Italią będzie mniej. 

Natalia z bloga www.italia-by-natalia.pl ogłasza wakacyjny konkurs. Zadanie przed uczestnikami jest bardzo ambitne a nagrody do wygrania są fantastyczne. Przed uczestnikami stoi nie lada wyzwanie - napisania fotorelacji z podróży do słonecznej Italii.

Nagrodami w konkursie są zestawy naszych kosmetyków naturalnych Idea Toscana i specjały włoskiej kuchni.

O szczegółach przeczytacie na blogu Italia-by-Natalia.pl

Targi kosmetyków naturalnych Ekocuda 2017

TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH EKOCUDA

Idea Toscana - Prima Spremitura na Ekocudach 2017.

Serdecznie zapraszamy w listopadzie 2017 na trzecią edycję Targów Kosmetyków Naturalnych EKOCUDA na których będziemy mieli swoje stoisko. To już trzecia edycja dobrze Wam znanych Targów w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie.

Targi odbędą się już 25-26 listopada 2017 roku. Więcej o Targach i poprzednich edycjach przeczytacie na stronie www.ekocuda.com

Do zobaczenia... Widzimy się w Warszawie 🙂

Targi kosmetyków naturalnych Ekotyki 2017

TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH EKOTYKI

Idea Toscana - Prima Spremitura na Ekotykach 2017.

Serdecznie zapraszamy 30 września 2017 do Krakowa na Targi Kosmetyków Naturalnych - EKOTYKI, na których będziemy mieli swoje stoisko. To już druga edycja Targów, które zostały świetnie przyjęte przez odwiedzających. Razem z innymi wystawcami przygotujemy Was na długą jesień i zimę, otulimy odżywczymi masłami do ciała, zaintrygujemy pachnącymi świecami i mydłami, kremami, olejkami do ciała, balsamami, żelami pod prysznic czy szamponami i odżywkami do włosów.

Targi odbędą się 30 września 2017 w Forum Przestrzenie w Krakowie. Link do wydarzenia na Facebooku - kliknij TUTAJ

Do zobaczenia... Widzimy się w Krakowie 🙂

Idea Toscana sponsorem Maxx Royal Cup

Idea Toscana sponsorem Maxx Royal Golf Cup

Idea Toscana będzie w 2017 roku sponsorem zawodów golfowych Maxx Royal Cup. Zawody odbędą się w ponad 20 ekskluzywnych Klubach Golfowych w całej Europie. Konkurs będzie wędrował po całej Europie zatrzymując się w najpiękniejszych i najważniejszych miastach takich jak Berlin, Amsterdam, Kopenhaga, Helsinki, Wiedeń i Kraków - Paczółtowice. Finał zawodów odbędzie się w grudniu w Turcji w Antalyi na polu golfowym zaprojektowanym przez Colina Montgomerie. Dla zwycięzców ufundowaliśmy nagrody w postaci kart podarunkowych, które będzie można wykorzystać na zakupy kosmetyków Idea Toscana Prima Spremitura.